Pamukyeri Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:235/2 Konaklı/Alanya

Tencere Tamiri | Tencere Kazan Tava Parlatma

Tencere Tamiri | Tencere Kazan Tava Parlatma

Tencere Tamiri

 

Endustriyel mutfakların kronik hastalıklarından birisi mutfakların olmazssa olmaz tencere, kazan ve tavaların yıpranmasıdır .

Yıllar geçtikçe bu ekipmanların tabanları düşecektir, kulpları kırılacaktır, ve yüzeyleri simsayah olacaktır

Ozdemir Polisaj farkı ile tencere tamiri, tencere kulp tamiritencere taban tamiri fabrikasyon ayarlarında yapılmaktadır .

Aynı zamanda tencere parlatma, tava parlatma ve kazan parlatma işlemlerini yaparak ürünlere son noktayı koymaktayız aşşağıda ki ürünlerimizde gördüğünüz gibi fabrikasyon ayarına dönmektedir ürünleriniz .

Ömrü tükenmiş çöpe atılacak ürünlerinizi alıyoruz ve Özdemir Polisaj farkı ile garantili fabrikasyon ayarında ürünlere dönüştürerek sizlere teslim ediyoruz .

Tencere Parlatma , Tava Parlatma, Kazan Parlatma

 

Yukarıda ki tencere parlatma işlemlerimizin kusursuzluğu ortada bu gibi aynı şekilde bütün endustriyel mutfak ekipmanlarına yenileme işleri uygulayabilmekteyiz .

Tencere tamiri hem firmalar için maddi açıdan uygun hemde kullanım ömrünü bir ekipmanın en üst seviyeye çıkartmaları için avantajdır .

Tencere Tamiri , Tencere Taban tamiri , Tencere parlatma, Kazan parlatma haricinde diğer ürün yelpazemizi görmeniz için sitemizde ufak bir gezintiye çıkmanızı önerir Ozdemir Polisaj avantajlarını kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

 

 

Tencere Kulp Tamiri ve Tencere Taban Tamiri atölyelerimizde orjinal ürünler ile montajı yapılır .

Tencere Tamiri Konusunda yılların vermiş olduğu bu tecrübeyi müşterilerimizin yüzlerinde ki mutluluktan görebilmekteyiz .

Bu avantaj dünyasına katılmak için iletişim bölümünden bizleri arayıp soru ve görüşlerinizi sorabilirsiniz

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

tencere tamiri

tencere taban tamiri