Pamukyeri Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:235/2 Konaklı/Alanya

Tencere Tamiri, Tencere Taban Tamiri, Tava Tamiri

tencere, taban, tava, tamiri, tencere taban tamiri, tencere tamiri
Tencere Tamiri, Tencere Taban Tamiri, Tava Tamiri

Özellikle yemek firmalarında ve endustriyel alanda kullanılan kazan, tava ve tencereler uzun çalışma saatlerinden dolayı ocaklardan hiç indirilmezler bunun sonucu olarak tencere tabanları düşer .

Yeni bir ekipman almak oldukça pahalı hele hele günümüzde el yakmakta burada devreye biz giriyoruz tencere, tava ve kazanlarınızın tamirlerini sıfır fiyatlarının 4te 1ine biz fabrikasyon ayarında geri getirirken raf ömrünü sıfırlıyoruz ekipmanlarınızın . Tencere Tamiri yada Tava tamiri için sitemiz içerisinde bir çok makalemiz ve kendi çekim ürünlerimiz bulunmakta ayrıntılar için lütfen bizimle iletişime geçin .

Tencere Tamiri Sonrasında Garanti Var mı ?

Bu soruyla çok sık karşılaşıyoruz Tencere tamir sonrasında tamir edilen tencere için bir garanti söz konusumu diye yazılı olarak bir garanti seçeneğimiz yok ancak yüzlerce referans gibi türkiye çapında bir müşteri yelpazesine sahibiz sıfır ürünlerden daha uzun ömürlü olacağını söylüyoruz bizler minimum 3 yıl maksimum 5 yıl raf ömrü ön görüyoruz .

Tencere, Tava, Kazan Tamiri Esnasında Ekipmanlar Zarar Görür mü ?

Tencere tamiri, Kazan Tamiri yada Tava tamirinde 20 seneyi aşkın bir süredir bu sektörün öncüsü konumundayız ve tamir sırasında hiç bir ekipmanda yırtılma, parçalanma vb. sorunlar ile karşılaşılmadı .

Tencere, Tava ve Kazan Tamiri İçerikleri nedir ?

Uzun süre ocakta kalan tencere, tava ve kazanların tabanları düşer tabanı düşmüş bir ekipman ilede yemek yapmanın sonucu yapılan yemekte kesinlikle yanma olur, öncelikli olarak taban tamiri yapmaktayız .

Bir diğer işlem ise kırılmış kulplarınızı orjinalleri ile yenileyelim böylelikle ocaktan alırken ve koyarken daha rahat çalışma yapabilirsiniz .

Ve Bitirici nokta ise tencere, kazan ve tavaların polsaj işlemleri deforme olan tencere, kazan ve tavalarınızı Tencere tamiri atölyemizde bitirdikten sonra istek yapılırsa eğer ki polisaj atölyemize götürerek burada özel işlemlerden geçirerek ekipmanların dış yüzeyini ilk gün ki haline getiriyoruz .

Görmüş olduğunuz görsellerde tencere tamiri, tava tamiri ve kazan tamiri yapılmış ürünler bulunmakta ayrıca polisaj atölyemizde polisaj işlemide uygulanarak çok güzel bir görüntü ortaya konulmuştur .

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

tencere tamiri

tencere taban tamiri