Pamukyeri Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:235/2 Konaklı/Alanya

Tencere Tamiri Neden Yapılır ?

Fırsat !
Tencere Tamiri Neden Yapılır ?
Alanya Polisaj Firmaları
Alanya Polisaj Firmaları

Tencere Tamiri Neden Yapılır ? Ve Parlatma işlemi Nasıl uygulanır ?

Tencere Tamiri Neden Yapılır ?

Raf ömrünü tamamlamış olan tencerelerin kulpları ve tabanları düşer bu durumda emekliye ayrılır ve depolara kaldırılır biz bu ürünlerinizi fabrikasyon ayarına geri getirerek tekrar raf ömrünü ilk günki haline getiriyoruz . Tencerelerin tabanları düştügü zaman içlerinde yemek yapmak imkansızdır yada tencere kulpları kırıldığında aynı şekilde bu seferde yemek dolu o tencereleri tutmak zor olacaktır . Avantajlar için websitemizi gezip ihtiyaçlarınız doğrultusunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz .

Daha sonra gerisi tecrübeli firmamızda sonuçlara inanamıyacaksınız .

Ozdemir Polisaj Firması içerisinde yer alan iş kollarından olan Tencere Tamiri bir çok yemek firması, kurumsal firma yemekhanelerinin yada otel mutfaklarının en büyük derdiydi Özdemir Polisaj avantajları ile bu derdi ortadan kaldırıyoruz .

Tencere Tamiri ve Parlatma işlemlerini kusursuz bir şekilde yaparken sıfır fiyatının neredeyse 4te 1i fiyatına yeniliyoruz şimdi görseller üzerinden tamir edilmiş tencereleri göreceğiz .

Gördüğünüz gibi Özdemir Polisaj farkı bu sektörde ki yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanır .

Tencere taban tamiri işlerinizide yapıyoruz ayrıca yapılan 50 Kalemden fazla iş çeşitimiz mevcut geniş ürün yelpazemizi görmek için websitemizde Hakkımızda bölümüne giriş yaparak detaylı bilgiye sahip olabilir, istediğiniz zaman telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçip avantajlar dünyasına katılabilirsiniz .

Eğer bir yemekhane işletme sahibiyseniz ve mutfağınızda yıpranmış ürünleriniz varsa bunları ilk haline fabrikasyon ayarında yenileme yaparak raf ömrünü uzatıyoruz, Türkiye de sayılı firmalar arasında yer alan işletmemiz %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir .

Tencere Tamiri

Tencere Taban Tamiri

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

tencere tamiri

tencere taban tamiri