Pamukyeri Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:235/2 Konaklı/Alanya

Restourant Servis Ekipmanları Yenileme

Restourant Servis Ekipmanları Yenileme

Bir Restourant’ın en önemli imajı servis ekipmanlarının ( peçetelik , catal , kaşık ve bıçaklarının ) Temiz ve parlak olmasından geçer .

Uzman Kadromuz ile bütün servis ürünlerinizin fabrikadan ilk günki gibi çıkmış şekilde temizliğini ve bakımını yapıyoruz .

Yüksek fiyatların karınızı düşürmesine fırsat vermeyin elinizde ki deforme olmuş yada parlaklığı kalmayan servis ürünlerinizi bizimle iletişime geçerek değerlendirin ve ömürlerini uzatın .

 

 

Restourantınızın kalitesini arttırmak için servis ekipmanlarınızı yeniletebilir her zaman şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz .

 

Restourantınızda ki yemek servisi yapacagınız ekipmanların ilk gün ki gibi yeni olması demek içlerinden yemek alan müsteriler üzerinde firmanın hijyene önem verdigi kanısını getirmektedir ki buda müsteriler için büyük bir artıdır . Bu yüzden Restourant ekipmanlarınızı bizimle iletişime gecerek yeniletebilirsiniz .

Servis ekipmanlarının yanında tuzluk , baharatlık takımları , yemek Adı , şamdanlık , buz ve şampanya kovası ürünlerinde yenilenmesi yapmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

tencere tamiri

tencere taban tamiri