Pamukyeri Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:235/2 Konaklı/Alanya

Polisaj Firmalari

Polisaj Firmalari

 

 

Ozdemir Polisaj parlatma Firması bu pahalı dönemlerde ülkemizde ki endustriyel mutfak alanlarında kullanılan ekipmanların yenileme işlerini sıfır maaliyetinin çok aşşagısında yapmaktadır .

Polisaj firmalari arasında ki en büyük farkımız tecrübemiz, olaylara hızlı çözümler üreterek hem iş kolaylıgı saglayıp hem müşterilerimizin isteklerine en hızlı şekilde yanıt veriyor olmamızdır .

Alanya ve Antalya Bölgesinde ki polisaj tekliflerinde yerinde hizmet verebilme şansımız varken atölyemize getirilebilecek malzemeleri tüm türkiye üzerinden almaktayız .

Polisaj Firmaları arasında 1 Numara olmaktan gurur duyuyoruz .

Hizmetlerimize göz atmak icin lütfen ( Bu bölüme tıklayın )

Mutfaklarda ki bütün kullanılan ekipmanların parlatmasını yapmaktayız bu sayede hem iş veren için maaliyet düşerken hem elde ki ekipmanların ömrünü tekrardan uzatmış oluyoruz .

Bunun yanı sıra tencere taban tamiri işlemlerinde de yine uzman ekibimiz ile kusursuz uygulamalar yapmaktayız .

Tencere taban tamirini Türkiye içerisinde yaygınlastıran firma biziz , bütün örneklerimiz aslını yani bizi yaşatmaktadır .

Genelde Tencere taban tamiri hakkında sorulan soruların çogunlugu tencerenin tabanını cıkarırken tencere yada tavalarda yırtılmalar oluyor mu diye

 

 

Tencere taban tamiri sırasında tencerede yırtılma oluyor mu
Biz bu işi Türkiyede ilk hayata geçiren firmayız bu zamana kadar böyle bir sorunla asla karşılasılmadı . Bizim elimize ulaşan ekipmanları kendi malımızmış gibi koruruz ve öyle işlemler yaparız .

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

tencere tamiri

tencere taban tamiri