Pamukyeri Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:235/2 Konaklı/Alanya

Ozdemir Polisaj | Krom parlatma – Polisaj ve Nikelaj

Ozdemir Polisaj | Krom parlatma – Polisaj ve Nikelaj
Alanya Polisaj Firmaları

Güven – Kalite – Tecrübe – Kar

Ozdemir Polisaj 

 

Ozdemir Polisaj Firması her geçen gün müşteri yelpazesini biraz daha genişletmekte Türkiye’nin dört bir yanından firmalarla çalışılmakta ve %100 müşteri memnuniyeti ile sonuçlanmaktadır . 

Antalya Polisaj Firmaları arasında ki en büyük farkımız bünyemiz içerisinde barındırdığımız farklı gruplarla ortak çalışmalar yapıyor olmamızdır .

Alanya Polisaj Firmaları daha bu meslekte yeni yeni emeklerken bizler ÜLKER gibi KENT Gibi büyük firmalarla iş birliği içerisindeydik her gecen günede bir büyük firma ile tanışmaktayız .

 

Neden Ozdemir Polisaj Firması ?
Ozdemir Polisaj Firması Türkiye'nin her köşesinde ki irili ufaklı firmalarla işler yapmış olup yıllar boyunca bu işlerde tecrübe edinmiştir . Antalya Polisaj firmalarından ve Alanya Polisaj firmalarından da en büyük farkı budur .

 

 

Ozdemir Polisaj'la Çalışan Firmanın Kar'ı Nedir ?
Öncelikle şunu belirtelim ki mutfak ekipmanları yada servis ekipmanları veya havuz deniz merdivenleri , merdiven korkulukları bu ekipmanları iş veren sıfır almaya kalktıgı zaman büyük ölçüde para ödeyip yük altına girecektir fakat Ozdemir Polisaj ile çalısan Firmalar ellerinde olan paslanmış yada deforme olmuş ekipmanları degerlendirerek sıfır alacagının maliyetini neredeyse yarısının da yarısına indirip geriye kalan payıda kar olarak kasasında tutuyorlar .

 

 

Özdemir Polisaj Kurumsal mıdır ?
Ozdemir Polisaj Firması Bünyesinde bir çok ekiple birlikte hareket etmektedir . Polisaj , Krom ürünleri hizmetlerinin yanı sıra tencere taban tamirine , asansor kabin parlatmaya kadar bir çok kalemde müşterilerinin ihtiyaclarını karşılayan Kurumsal bir Firmadır . Ve Sadece Akdeniz Bölgesinde Değil Türkiye'nin Dört bir köşesinde ki firmalarla iş yapan bir Firmadır .
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

tencere tamiri

tencere taban tamiri