Pamukyeri Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:235/2 Konaklı/Alanya

Otel Ekipmanları Bakım

Otel Ekipmanları
Otel Ekipmanları Bakım
Otel Ekipmanları Bakım Ve Onarım Hizmetleri .

Otel Ekipmanları Bakım Ve Onarım Hizmetleri

Ozdemir Polisaj Otel Ekipmanları Bakım hizmetleri Türkiye’ nin bir çok bölgesine hizmet veren iş verenlerin kar marjını en üst seviyede kalmasını sağlayan bir firmadır . Otel Ekipmanları sürekli kullanım sonucunda deformeler meydana gelir çizilmeler olur yada paslanmalar söz konusu olur , firmamız bünyesinde raf ömrünü tamamlamış olan krom , paslanmaz çelik ürünler atölyemiz de işlenerek ilk gün ki haline geri çevirilmekte hemde sıfır fiyatının yarısından daha uygun bir maliyetle .

Otel ve Konaklama Hizmeti veren işletmelere yönelik yaptığımız çalışmalardan bir kaçını aşağıda belirttik yıpranan bu ürünlerin tamamı işlem sonrasında mükemmel el işçişiği ile birleşince ortaya kusursuz bir iş çıkmakta .

MUTFAK Bölümü


1.  Tencere taban yenileme Püskürtme Taban ( Garantili )
2.  Tencere yan kulpları tamir yenisini takma ( orjinal Kulp  )
3.  Polyemit tezgahların ve tahtaların temizliği
4.  Krom tezgahların yenilenmesi , Servis arabalarının yenilenmesi ve tamiri
5.  Bakır malzemelerin parlatılması ve yenilenme işlemi .
6.  Reşo yan kilit takılması parlatılması klips tamiri ve yenilemesi
8. Mikser kazanı taban değişimi 

  F & B Bölümü

1.  Çatal, Kaşık, Bıçak Parlatma ( Polisaj )
2.  Şarap kovası, Buz kovası, Takım kovaları, Şarap kovası ayaklığı  ( Polisaj )
3.  Çay Botları , Çorba Botları , Kahve Botları ( Polisaj-Bakır Parlatma )
4. Parlatılması mümkün masa ayakları ( nikelaj ve parlatma )
7.  Büfede ki krom olan yemek isimlikleri parlatma

H / K Bölümü

1.  Kromdan olan Çöp kovaları – Wc Fırcalıkları – Havlu ve Bornoz askılıkları parlatma
2.  Balkon Korkulukları parlatma , balkon askılık tamiri
3. Duş direği , musluk , sabunluk , süzgecler ve havlulk bornozluk gibi ekipmanlara nikelaj uygulanır

Otel ve İşletme  Etrafı için ise Merdiven korkulukları , deniz ve havuz merdivenleri partlatma işlemini yapmaktayız .

Havuz Merdiveni Parlatma

Havuz ve Deniz Merdiveni Parlatma

Standart bir havuz merdiveni ortalama 500 ila 1000 tl arasında bir maaliyet ile satışa sunulmaktadır , ancak sizler firmamız aracılığı ile pas ve oksitlenme yapan havuz merdivenlerinizi yarı fiyatının daha altına sıfırlama imkanınız bulunmakta . Havuz merdiveni parlatma işlemi sonucu sıfır alınan bir havuz merdiveninden daha parlak bir görünüme sahip olmakta .

Tencere Tamiri

Tencere Tamiri , Tencere Kulp Tamiri , Tencere Taban Tamiri

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları arasında en büyük deforme yaşayan ürünler arasında yer alır tencereler ve tavalar zaman içerisinde kulpları kırılan tencereler ve tabanı düşen tencereler depolara kaldırılır çöpe gidecegi zamanı bekler ancak sıfır fiyatı 3 Bin TL İla 7 Bin TL arasında ki sıfır tencereleri almak yerine bizler çürümeye bırakılmış bu tencerelerinizi işleyerek tamamen sıfır bir ürün haline getiriyoruz Tencere Tamiri konusunda yılların vermiş olduğu bu tecrübeler sayesinde bire bir fabrikasyon ürünler ortaya çıkmakta , tencere kulp tamiri ve tencere taban tamiri Türkiye nin dört bir yanından gelen işlerle devam etmekte .

Tencere Tamiri
Tencere tamiri ve Tencere parlatma işlemi

Tencere Tamirinin yanı sıra tencere parlatma işlemimiz olan polisaj işlemi ile tam anlamıyla çöpe gidecek ürünler fabrikadan yeni çıkmışçasına sıfır haline gelmekte . Tencere parlatma işlemi sonrası eski halinden eser kalmayacak .

Bakır Çay Kazanı Parlatma

Bakır Çay Kazanı Parlatma ve Bakır Otel Ekipmanları Parlatma

Otellerde ve Tesislerde bulunan bakır çay kazanları ve bakır olan tesis içerisinde ki bütün bakır otel ekipmanlarının parlatılma işlemini yapmaktayız bakır parlatma işlemi sonucunda özel vernik ile sıfır görümüne kavuşacak . Türkiye içerisinde bakır çay kazanı parlatma işlemi çok bilinmediğinden dolayı eskiyen bakır ekipmanlar atılmakta hurdaya verilmekte firmamız bünyesinde bu bakır otel ekipmanları itinayla parlatılarak sıfır görünümüne getirilmekte .

Görsellerde de göründüğü gibi titizlikle işlenmiş olan otel ekipmanlarından misafirlerin özellikle sabah kahvaltılarında sıkça kullandıkları bakır çay kazanları parlatma işlemi sonrasında mükemmel bir görünüm alıyor .

Otel Ekipmanları – Reşo Kapakları

Reşo Kapağı Parlatma

Otel ve tesislerde ki ekipmanların en önemlisi yemeklerin alındığı reşolar ve bu reşoların kapakları ne kadar parlak olursa müşteriler o işletmenin o kadar kaliteli ve temiz olduğu kanısına varmaktadırlar . Özdemir Polisaj Farkı ile Reşo Kapaklarınız ilk gün ki haline dönsün işletmeniz gözlere ışıl ışıl gözüksün Reşo kapağı parlatma atölye ortamımızda %100 el işçiliği ile itinayla yapılarak streçlenir teslim edilir .

Otel Ekipmanları Fethiye , İzmir , Ankara , Antalya , Alanya , Kuş Adası , Bursa

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

tencere tamiri

tencere taban tamiri