Pamukyeri Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:235/2 Konaklı/Alanya

Otel Ekipmanları | Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Ürün Fiyatı:
Otel Ekipmanları - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları
Otel Ekipmanları - Endüstriyel Mutfak Ekipmanları
Otel Ekipmanları | Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Turizm bölgelerinin en yoğun talepleri arasında yer alan otel içlerinde ki ekipman ihtiyaçları bizler bu sektörde her zaman müşteri karı gözeterek onlara en uygun fiyatlı işler sunduk .

Otel Ekipmanları

Otel ekipmanlarının temizliği bir işletmenin kalitesini ortaya çıkarır . Bizler krom imalatı ile krom tezgah , krom raflar , krom havuz merdivenleri yaparken aynı zamanda otel ekipmanlarının temizliği işlerini de yapmaktayız parlaması mümkün olan her türlü krom otel ekipmanlarını parlatmaktayız .

Otellerde mutfaklarda bulunan bütün krom ekipmanların hem imalatını yapıyoruz bunun haricinde çok daha hesaplı olan ve daha çok tercih edilen tercih ise elde bulunan ekipmanların raf ömrünü uzatma işlemi oluyor .

Nasıl otel ekipmanlarının raf ömrü uzuyor derseniz eğer ki örneğin otellerde bulunan çatal kaşık bıçak takımları zaman içerisinde deforme olmakta bizler bu ekipmanları çok çok uygun bir fiyatta fabrikasyon haline geri getirerek raf ömürlerini sıfırlıyoruz .

Sitemiz içerisinde Blog bölümümüzden yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi alabilirsiniz ayrıca hakkımızda bölümüne göz atarak otel ekipmanları ile ilgili ürün yelpazemizi görme şansına sahip olabilirsiniz .

Otel ekipmanları denildiğinde ilk akla gelen yer mutfaklar oluyor genellikle bu bölüm hayati öneme sahip olmakta çünki buranın temizliği ve kalitesi iş yerinin de ne kadar sağlıklı bir yer olduğunu gözler önüne çıkartır .

Endüstriyel Mutfak Ekipmanlari – Otel Ekipmanları

Otel ekipmanları hakkında bütün sorularınız için bizlerle iletişime geçebilirsiniz . Yemekhaneleriniz de ki tencerelerin tamirinden tutun , havuzlarınınızda ki havuz merdiven parlatılma işlemine kadar bir çok kalemde sizlere hizmet verebilecek potansiyeldeyiz . Talep edilmesi halinde tabi ki krom imalatı ile sıfırdan istek doğrultusunda imalat yapabilmekteyiz.

Hotel ekipmanları tamir ve teknik servis hizmetimizde bulunmaktadır deneylimli teknik ekibimiz ile her türlü arıza durumunda yanınızdayız.

Otel ekipmanları imalat ve tadilat işleriniz için akdeniz bölgesine özel fırsatlardan yararlanmak için iletişim adreslerimizden bizlere ulaşın !

Eğer ki bu otel ekipmanları makalemizi okuyorsanız muhtemelen uygun fiyatlı otel ekipmanları arıyorsunuzdur eğer ki öyleyse hiç çekinmeden bizlerle iletişime geçerek ürünler hakkında detaylı bilgi alın . Eğer ki elinizde krom ekipmanlar varsa eskimiş olan bizler o otel ekipmanlarini sıfır fiyatının 4/1 fiyatına fabrikasyon hale getirerek sizlere deforme ürünlerinizi sıfır olarak teslim edebiliriz .

Bir çok bölgede endüstriyel mutfak ekipmanları alanında hizmet sağladık akdeniz bölgesinde , İç Anadolu bölgesinde ve Ege Bölgesinde Bayiliklerimiz oldu hem otel ekipmanları konusunda hem endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda yıllardır süregelen çalışmalar içerisindeyiz . Özellikle Endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda tencere tamiri hizmetimiz tüm Türkiye de çok yoğun talep almakta .

Endüstriyel mutfak ekipmanları

Endüstriyel mutfak ekipmanları

otel ekipmanları

Otel ekipmanları


otel ekipmanları

otel ekipmanları

Otel Ekipmanları Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel Mutfak sektöründe hep yenilikçi ve pratik çözümler ürettik uygun fiyatlarla sizlere ekipman tedarikleri yaptık Özdemir Polisaj farkı ile bütün otel ekipman sorunlarınızı çözmek için buradayız .

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

tencere tamiri

tencere taban tamiri