Pamukyeri Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:235/2 Konaklı/Alanya

Havuz Merdiveni ve Korkuluk yenileme

Özel Teklifli
Havuz Merdiveni ve Korkuluk yenileme

Havuz merdivenleri , deniz merdivenleri ve merdiven korkuluklarının yenilenmesi sıfır alınmasındansa en cazip düşüncelerden biridir bu konuda uzman ekibimizle birlikte sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacağız

 

 

Havuz merdivenleri, Deniz merdivenleri ve merdiven korkulukları yenileme işlemleri hem atolyemize getirerek yenilemesi yapıyoruz hemde istenilen adrese bir ekibimizi göndererek yerinde yenileme işlemini yapabilmekteyiz .

 

 

Eğer paslanmış yada kireçleme yapmıs yada boya alçı vb malzeme kalıntıları bulunan havuz yada deniz verdivenleriniz varsa bizimle iletişime geçin ilk günki halinde yenilemesini yapalım .

 

Özellikle Otel ve Apartlarda bulunan havuz ve deniz merdivenleri yosun vb. cizimlere uzun süreli temas halinde kaldığından dolayı büyük bir deforme söz konusu oluyor ve soluk bir renk alıyor . Bizler sıfır ayarında yenileme ve garantiyle hizmet veriyoruz .

Merdiven Korkuluğu Yenileme İşlemleri

Sararmış yada Rengi solmuş olan paslanmaz olan merdiven korkuluklarınızın yenilenmesini firmamız bünyesinde kusursuz bir şekilde yapmaktayız .

 

 

Deniz merdivenleri yenileme en çok ihtiyac duyulan konudur cünki uzun süre deniz içerisinde bulunan merdivenler yosun kireç ve tuzlu sudan kaynaklı kötü bir görüntü olusur bizimle iletişime gecerek deniz merdivenlerinizi yeniletebilir ilk günki haliyle kullanmaya başlayabilirsiniz .

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

tencere tamiri

tencere taban tamiri