Pamukyeri Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:235/2 Konaklı/Alanya

Endustriyel Mutfak Ekipmanlari Yenileme

Endustriyel Mutfak Ekipmanlari Yenileme

 

Alanya Polisaj Firmaları

Endustriyel Mutfak Ekipmanlari

Başlık

 

Endustriyel Mutfak Ekipmanlari

Endustriyel Mutfak Ekipmanlari Yenileme

Ozdemir Polisaj Parlatma firması olarak endustriyel mutfak ekipmanlari alanında yeni bir çağı başlatarak diyoruz ki yıpranan yada paslanan endustriyel mutfak ekipmanlarinizi çöpe atmayın biz sıfır alacağınız fiyatın 4/1 ‘i fiyatına onları yenileyelim fabrikasyon ayarında tekrardan sizlere sunalim .

Endustriyel Mutfak Ekipmanlari

Bu alanda yıllardır yaptığımız çalışmalar sonucu son dönemlerde gördükki endustriyel mutfak ekipmanlarinin pahalılığından dolayı müşterilerimiz sıfır almak yerine endustriyel ekipmanlarını yeniletme işlemleri uygulatarak hem ömrünü uzatıyor hemde sıfır maliyetinden kurtulmuş oluyor .

Endustriyel alanda servis malzemelerinden tutun endustriyel mutfak ekipman araçlarından kazanlar ve kepçe, kevgir tarzı bütün ekipmanların sıfırlama işlemlerini yaparak ilk gün ki halini almasını sağlıyoruz

Polisaj Firmalari

Yıllar boyunca edindiğimiz tecrübelerimiz bizleri polisaj firmalari arasında hep bir adım önde tuttu .

Sizlerinde eğer endustriyel mutfak alanlarınızda yapacağınız çalışmalarınız varsa sıfır almak yerine önce bizimle iletişime geçmeyi deneyin , pişman olmazssınız .

 

 

Mikser Makinesi parlatma işlemi sonu

 

Reşo kapagı parlatma işlem sonu

 

catal kasık bıcak parlatma

catal kasık bıcak parlatma işlem sonu

Polisaj Firmalari

 

Polisaj Firmalari

Farklar muazzam degilmi bunlar gibi daha onlarca endustriyel mutfak ekipmanlarına uygulama yapmaktayız sitemiz üzerinden faaliyetlerimizi takip edebilir soru ve önerilerinizi iletşim bölümünden bizlere ulaşarak sunabilirsiniz .

Akdeniz Bölgesinde tek polisaj firması olmanın gururu ile müşteri yelpazemizde sizleride görmek ve tanışmaktan mutluluk duyacağız .

Endustriyel mutfak ekipmanlari yenileme

Endustriyel mutfak ekipmanlari

 

Görüldüğü üzere endustriyel mutfak ekipmanlarının sıfırlarını almak yerine yeniletme işlemleri ile sonuçlar muazzam ve çok daha hesaplı.

Tencere Taban Tamiri

Tencere Taban Tamiri

Endustriyel mutfak alanlarında en çok kullanılan malzeme ise tencere, kazan ve kızartma tavaları değilmi ? Bunların maaliyetleride oldukça yüksek tencere taban tamiri konusunda aşşağıda ki görsellere bakarak degerlendirmenizi yapabilirsiniz . Garantili şekilde tencere taban tamiri yapmaktayız

Bir tencerenin ömrü tabanı düşene kadardır unutmayın ki tam anlamıyla tabanlarının düşmesine gerek yok birazcık açılma yapsa dahi içinde yapılan yemeğin kolay bir şekilde yanmasına sebebiyet verir .

Tencere Taban Tamiri

Tencere Taban Tamiri

Tencere Taban Tamiri

Tencere Taban Tamiri

 

tencere taban tamiri

tencere taban tamiri

 

Tencere taban tamiri ile sonuçları görüyorsunuz mükemmel bir işçilik ile çöpe gidecek olan tencerelerinizin ömrü sıfırlanıyor ve yeni alınmışcasına kullanmaya devam edebiliyorsunuz .

 

 

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

tencere tamiri

tencere taban tamiri